o nas

Zaczęło się od mediacji rodzinnych. Jednak okazywało się, że przy pomocy mediacji, możemy pomóc tylko części naszych Klientów. Dla niektórych osób wystarczająca była uzyskana porada psychologiczna, psychoedukacja – jednak również jedynie w części poradnictwo było rozwiązaniem na problemy pojawiających się w mediatorni osób. Dla wielu szansą na rozwiązanie problemów, zmianę, rozwój była dopiero psychoterapia własna bądź terapia pary lub rodziny. Ku tej formie pracy skłaniamy się obecnie, chociaż kiedy płytsze formy pracy są wystarczające, także po nie sięgamy.

Nasza misja pozostaje bez zmian: jest nią wspieranie osób indywidualnych, rodzin oraz społeczności w dążeniu do konstruktywnego radzenia sobie z problemami i konfliktami.

Wartości, na których opieramy się w swojej pracy, to: szacunek dla drugiego człowieka, otwartość i tolerancja, kompetencja, solidność i rzetelność. Systematycznie szkolimy się i podnosimy swoje umiejętności.

Dbając o jakość wykonywanej przez nas pracy i mając na myśli bezpieczeństwo Klientów pracujemy w superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów.

Zapraszamy do zakładki OFERTA, gdzie po wybraniu usługi, która Państwa interesuje, można zapoznać się z profilem terapeuty.

mediatornia mieści się w Warszawie na Białołęce. Białołęka, Tarchomin, Choszczówka, Płudy, Marki, Ząbki, Zegrze, Nieporęt, Legionowo, Białobrzegi, Serock, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki, Bielany, Bemowo, Żoliborz to dzielnice i miejscowości, z których łatwo i w krótkim czasie można dojechać do gabinetu.

Zapraszamy!

Projekt i wykonanie: www.interclick.pl