o nasZaczęło się od mediacji rodzinnych. Jednak okazywało się, że przy pomocy mediacji, możemy pomóc tylko części naszych Klientów. 

Dla niektórych osób pomocne i wystarczające było uzyskanie porady psychologicznej lub psychoedukacja.

Jednak te formy pracy również jedynie w części pomagały w kłopotach  osobom pojawiającym się w mediatorni.

Dla wielu szansą na rozwiązanie problemów, zmianę, rozwój była dopiero psychoterapia własna, terapia pary/małżeństwa, lub terapia rodzinna.

Obserwujemy jak pomocną formą pracy dla wielu naszych Klientów jest psychoterapia i ku tej formie pracy skłaniamy się obecnie.

Podczas konsultacji staramy się wspólnie z Państwem ustalić, jaka forma pracy jest dla Państwa potrzebna i wystarczająca. 

 

Nasza misja pozostaje bez zmian: jest nią wspieranie osób indywidualnych, par/małżeństw oraz rodzin w dążeniu do konstruktywnego radzenia sobie z problemami i konfliktami oraz poprawiania jakości swojego życia.

Wartości, na których opieramy się w swojej pracy, to: szacunek dla drugiego człowieka, otwartość i tolerancja, kompetencja, solidność i rzetelność. Systematycznie szkolimy się i podnosimy swoje umiejętności.

Dbając o jakość wykonywanej przez nas pracy i mając na myśli bezpieczeństwo Klientów pracujemy w superwizji prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów.

Zapraszamy do zakładki OFERTA, gdzie po wybraniu usługi, która Państwa interesuje, można zapoznać się z profilem terapeuty.

mediatornia mieści się w Warszawie na Białołęce. Białołęka, Tarchomin, Choszczówka, Płudy, Marki, Ząbki, Zegrze, Nieporęt, Legionowo, Białobrzegi, Serock, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki, Bielany, Bemowo, Żoliborz, Łomianki to dzielnice i miejscowości, z których łatwo i w krótkim czasie można dojechać do gabinetu.

Zapraszamy!

Projekt i wykonanie: www.interclick.pl